Zásady ochrany soukromí a osobních údajů

Respektujeme soukromí našich uživatelů a cítíme se zavázáni chránit jejich osobní údaje. Věříme, že máte právo znát naše postupy, týkající se toho, jaké informace můžeme shromažďovat a používat, když hrajete naše hry.

P
Hra shromažďuje uživatelské informace prostřednictvím služby třetí strany Google AdMob pro účely zobrazování reklamy (viz níže). Nabízíme nákup v aplikaci pro odstranění těchto reklam.

Guroku, Monsters & Cherries
V těchto hrách neshromažďujeme žádné uživatelské informace.

EmotiBalls, Pengublo, 2048 Variants, Guroku Rainbow
Hry shromažďují uživatelské informace prostřednictvím služby třetí strany Google AdMob pro účely zobrazování reklamy (viz níže).

Google AdMob umožňuje využití uživatelských informací pro účely reklamy zobrazené ve formě bannerů nebo jiné reklamy, personalizované dle zájmů uživatelů. To neznamená, že všechna data jsou pro tento účel použita. Pro více informací si prosím přečtěte zásady ochrany osobních údajů Google/AdMob.
Více informací o tom, jak Google používá informace z našich her můžete najít zde.
Personalizaci reklam Google můžete kdykoli odmítnout zde.

Pokud se rozhodnete hrát naše hry, souhlasíte se shromažďováním a užitím informací dle zde uvedených pravidel. Vaše data nebudeme používat nebo sdílet s nikým, s výjimkou třetích stran, uvedených v těchto pravidlech.